13 december 2023

18 januari 2024: LVB en seksualiteit

Dat mensen met een beperking recht hebben op een plezierige seksualiteitsbeleving staat buiten kijf. In de begeleiding van mensen met een verstandelijke beperking moet seksualiteit dus ook een thema zijn. Dit is niet vanzelfsprekend. Als begeleider of andere zorgprofessional kun je terughoudendheid ervaren, of onzekerheid door onvoldoende kennis over verschillende aspecten van seksualiteit.
Hoe krijg je inzicht in de seksuele beleving van cliënten en hoe geef je ze ruimte om hun seksualiteit vorm te geven op een gezonde manier die bij hen past?

Dit 8e jaarcongres biedt inspiratie, inzichten en vooral praktische handvatten om het gesprek met je cliënt en de omgeving aan te gaan en zo bij te dragen aan een gezonde seksualiteit in dagelijkse én in complexe situaties.

5 accreditatie punten

Programma en inschrijving

alert Meer activiteiten

27 april 2025

Cursus | ADHD en slaapproblemen

Lees meer
27 april 2025

Webinar | Antisociale- en narcistische persoonlijkheidsproblematiek

Lees meer
27 april 2025

Congres | Verslaving – Editie 2025

Lees meer